Tel: +86 755 2357 1734

Mob: +86 189 2287 9832

E-mail:

Blogy/novinky

Domov - O nás - Blogy/novinky - Ako nájsť profesionálneho dodávateľa plastových foriem a nástrojov s konkurenčnou cenou z Číny?

Ako nájsť profesionálneho dodávateľa plastových foriem a nástrojov s konkurenčnou cenou z Číny?

02. 28, 2022

Vstrekovanie plastov sa v modernom priemyselnom výrobnom prostredí stáva čoraz populárnejším. Ak chcete vyrábať opakovaný hromadný nízkonákladový produkt, riešenie na lisovanie bude pre vás najrýchlejším a najlacnejším riešením. Preto je veľmi dôležité nájsť profesionálneho dodávateľa plastových foriem a nástrojov na výrobu vysoko kvalitných plastových foriem a nástrojov s konkurencieschopnou cenou pre akékoľvek nové potreby / projekt na lisovanie plastov. Čínske formy budú vašou najlepšou voľbou, ak hľadáte konkurencieschopné cenové riešenie foriem


Vezmime si príklad z automobilového priemyslu, malé osobné auto, ktoré potrebuje celkovo približne 6 000 súprav nástrojov (vrátane nástrojov na vstrekovanie plastov, lisovacích nástrojov, penových nástrojov a nástrojov na tlakové liatie). Bežne, ak je to vaša spoločnosť svetového lídra vo svojom odvetví, mali by ste mať prísny a stabilný systém dodávateľského reťazca a chceli by ste si priamo vybrať dodávateľa pre automobilový priemysel úrovne 1 alebo úrovne 2. Ale ak ste automobilová spoločnosť úrovne 2, ako si môžete vybrať vlastného dodávateľa, najmä pre svojho dodávateľa nástrojov? Stále si vybrať priemyselného lídra v oblasti nástrojov alebo len vybrať dodávateľa s najnižšou cenou? Zdá sa, že to pre vás nie je dobrá voľba. Ak si vyberiete spoločnosť, ktorá poskytuje služby pre spoločnosť s vedúcou pozíciou, zvyčajne sú oveľa drahšie a menej efektívne z hľadiska reakčného času a služieb. Ak si vyberiete najlacnejšieho dodávateľa, môže mať veľmi zlú kvalitu a niektoré ďalšie riziká. Príliš veľa spoločností spadá do týchto 2 nesprávnych stratégií získavania zdrojov a vždy sa sťažujú, že sú také zlé a nemajú na výber.


Best times mould & plastic products technology Ltd ako stredne veľký profesionálny výrobca vstrekovacích foriem na plasty sa snažíme byť vaším strategickým dlhodobým partnerom pre plastové formy a nástroje s konkurenčnou cenou. Už mnoho rokov slúžime mnohým zákazníkom z Ameriky, Kanady, EÚ atď. a budujeme si reputáciu vďaka našej vysokej kvalite a bohatým skúsenostiam.


Ak nájdete externého dodávateľa nástrojov z oblasti s nízkymi nákladmi, Ak hľadáte dôveryhodného a profesionálneho dodávateľa vstrekovania plastov, dajte mi vedieť, pomôžeme vám nájsť lepšie riešenie. Prosím, dajte mi vedieť a my vám dáme väčšiu istotu pre váš nový projekt.


Ako nájsť profesionálnu plastovú formu