Tel: +86 755 2357 1734

Mob: +86 189 2287 9832

E-mail:

Dizajn a prototypovanie

Domov - Služby - Dizajn a prototypovanie

Dizajn dielov a prototypovanie

Ak o tom viete snívať, môžeme to postaviť.

Najlepšie časy plesní a plastových výrobkov technology ltd. má mnohostranné dizajnové a vývojové schopnosti, ktoré spolupracujú s našou rôznorodou zákazníckou základňou a vytvárajú vysoko kreatívne riešenia dizajnu produktov. V spolupráci so zákazníkmi od začínajúcich až po veľkých výrobcov OEM prinášame produktové nápady na trh efektívne a bezproblémovo s plne integrovanou sadou funkcií vývoja produktov Best Times Mould.


Počnúc ideou koncepcie a digitálnym dizajnom, náš tím skúsených dizajnérov preberá víziu zákazníka a uvádza ju do života. S našimi inžinierskymi schopnosťami potvrdzujeme funkčnosť vízie zákazníka pri zachovaní kreatívneho imidžu. Vyrábame hlinené modely plnej veľkosti pomocou našich vysoko presných 5-osových mlynov. Vykonávané s najvyššou kvalitou a odhodlaním,


Najlepšie časy plesní a plastových výrobkov technology ltd. Creative Services podporuje potreby zákazníkov od nápadov až po vydania na úrovni produkcie a prototypy.


Vy definujete rámec – my poskytujeme riešenia.

Dizajn výrobku

Dizajn výrobku

Dizajn výrobku

Dizajn výrobku

Prototyp

Prototyp

Prototyp

Prototyp

Prototyp

Prototyp

Prototyp

Prototyp

Naši inžinieri s vami budú spolupracovať na vašom vlastnom dizajne dielov a prototype pred výrobou foriem a vstrekovaním plastov, aby sa zabezpečilo, že dizajn 100% spĺňa štandardy zákazníkov na nástroje a požiadavky na lisovanie.

Vyžiadajte si cenovú ponuku