Tel: +86 755 2357 1734

Mob: +86 189 2287 9832

E-mail:

Profil spoločnosti

Domov - O nás - Profil spoločnosti

Profil spoločnosti

Best Times Mould & Plastic je spoločnosť zaoberajúca sa výrobou plastových vstrekovacích foriem a zákazkovým vstrekovaním plastov. Spoločnosť má 15-ročné skúsenosti v oblasti výroby foriem a lisovania plastov. Best Times Mould & Plastic bola založená v roku 2007, ktorá sa nachádza v meste Shenzhen, provincia Guangdong, Čína.


Best Times Mould & Plastic Products Technology Ltd. pokrýva továreň s rozlohou 6500 metrov štvorcových so 130 zamestnancami. Máme profesionálny inžiniersky a výrobný tím s rozsiahlymi skúsenosťami v oblasti výroby foriem a vstrekovania plastov. Sme vybavení presným CNC obrábacím centrom, EDM, zrkadlovým EDM, drôtovým EDM, frézkou, brúskou na výrobu vysoko presných foriem, aby sme splnili požiadavky našich zákazníkov na cenu, vysokú kvalitu a rýchlu dodaciu dobu.


Best Times Mould & Plastic sú tiež vybavené pokročilými lismi na vstrekovanie plastov s uzatváracou silou od 60 ton do 2500 ton, vrátane viacnásobného vstrekovacieho stroja pre 2- a 3-razové vstrekovanie.

Náš tím

V Best Times Mould & Plastic máme profesionálne inžinierske tímy a obchodné tímy, väčšina z nich má viac ako 10-ročné skúsenosti v priemysle výroby foriem a vstrekovania, najmä pre medicínske, elektronické a automobilové produkty. Náš tím zahŕňa 10 foriem dizajnéri, 2 cenoví inžinieri, 5 projektoví inžinieri, 3 Q.C inžinieri, 8 tím špecialistov na predaj s viacjazyčnou schopnosťou obsluhovať našich zákazníkov z USA, Kanady, Nemecka, Francúzska, Veľkej Británie, Španielska, Poľska, Česka atď.

Naše schopnosti a služby vrátane

Uč sa viac

Trhy, ktoré obsluhujeme

Best Times Mould & Plastic slúži našim zákazníkom z automobilového priemyslu, elektroniky, medicíny a laboratórií, domácich potrieb, domácich spotrebičov, telekomunikácií, osvetlenia, elektrických, priemyselných zariadení, obalov, potrubných armatúr, športu a voľného času, hračiek, motocyklov, kuchynského náčinia , atď.

Dôveruje nám veľa zákazníkov z USA, Kanady, Nemecka, Francúzska, Veľkej Británie, Španielska, Poľska, Česka atď. Sme tu, aby sme vyhoveli vašim požiadavkám na zákazkové nové projekty a produkty.

Vyžiadajte si cenovú ponuku